Volkswagen планує просувати автомобілі на газі за допомогою Exxon і Газпрому

0
34

Глава Volkswagen Маттіас Мюллер розповів, що німецький автогігант хоче заручитися підтримкою Exxon Mobil і Газпрому в рекламуванні автомобілів, що працюють на природному газі.

В ході візиту Маттіаса Мюллера в Австрію журналістам місцевої радіостанції ORF вдалося розпитати главу Фольксвагена про плани автовиробника, передає Automotive News. Зокрема, вони дізналися про те, що VW розраховує на допомогу Exxon Mobil і Газпрому в просуванні автомобілів, що працюють на газі. В даний час автогігант веде з зазначеними компаніями переговори з цього приводу.

vwgas

Ставка на газ — один із заходів, що вживаються Volkswagen для подолання наслідків «дізельгейта» — скандалу, що розігрався через те, що він встановлював облудне ПО на свої автомобілі, щоб перехитрити емісійні тести. Щоб знизити середній рівень викидів свого флоту, німецький автовиробник планує приділити більше уваги електромобілів і паливозберігаючі технологіям.

Volkswagen робить і інші кроки, щоб оговтатися після «дізельгейта». Як раніше повідомляла «МоторМанія», автогігант розглядає можливість продажу Ducati — мотоциклетного бренду, купленого ним в 2012-му році.

В ході візиту до Австрії Мюллер прокоментував такий сценарій, але його відповідь виявився вельми ухильною. Спілкуючись з Kurier (віденське щоденне видання), він розповів, що такі великі компанії як VW повинні постійно переглядати своє портфоліо, займаючись як поглинаннями, так і продажами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.