Ілон Маск показав електричну вантажівку Tesla

0
34

В ході конференції TED Ілон Маск продемонстрував перше зображення нового електричної вантажівки Tesla, а також поділився деякими деталями про майбутню новинку.

На представленому зображенні вантажівка Tesla здебільшого ховається в тіні, але все ж по ньому можна помітити, що зовнішність новинки буде дуже ефектною. Дизайнери американської компанії явно постаралися, щоб вантажівка кидалася в очі не менше, ніж легкові моделі бренду.

В ході конференції Ілон Маск пообіцяв, що новинка буде здатна перевозити важкі вантажі на великі відстані. Крім того, її електродвигун буде видавати найбільший крутний момент серед усіх вантажівок, присутніх на ринку, а управлятися він буде подібно спорткару. В останньому глава Тесли зумів переконатися особисто, оскільки йому довелося посидіти за кермом прототипу.

Більш докладної інформації Маск не надав, але чекати її довго не доведеться. Дебют електричної вантажівки Tesla має відбутися у вересні поточного року.

Як раніше повідомляла «МоторМанія», в липні поточного року американський автовиробник пустить на конвеєр Model 3 — першу масову модель бренду. Крім того, в плани компанії входить створення пікапа, а також нового кросовера Model Y, за розмірами поступається Model X.

teslatruck

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.