Повністю автономний Peugeot 3008 готується до виходу на дороги

0
22

Восени поточного року в Сінгапурі стартують дорожні випробування повністю автономного Peugeot 3008. Тести стали можливі завдяки стратегічному партнерству французької Groupe PSA і американської nuTonomy.

Провідні світові автовиробники працюють над створенням власних систем автономного пересування, але не завжди вирішують цю задачу самостійно. Так, французький концерн Groupe PSA (Peugeot-Citroen) заручився підтримкою американського розробника ПЗ для безпілотних авто nuTonomy. В результаті співпраці на світ з’явиться повністю автономний Peugeot 3008.

У вересні поточного року партнери приступлять до випробувань флоту безпілотних кросоверів в Сінгапурі. За результатами, вони розглянуть можливість запуску тестів в інших великих містах світу.

Умови співпраці свідчать, що французи нададуть підготовлені до випробувань Peugeot 3008. Американці забезпечать софт і спеціальні сенсори. Щоб випробування почалися за розкладом, nuTonomy зобов’язується закінчити установку систем автономного пересування до літа.

PSA і nuTonomy — не єдиний приклад альянсу IT-компанії і автовиробника на ниві технологій автономного пересування. Так, знаменитий сервіс пасажирських перевезень Uber займається розробками безпілотних авто за допомогою Volvo.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.