Найрозкішніші Mercedes G-Class розкупили як гарячі пиріжки

0
45

Порівняно недавно Daimler представив супер преміальний позашляховик Mercedes-Maybach G 650 Landaulet. Однак придбати його вже не вийде.

А вся справа справа тому, що тираж такого «Гелендвагену» обмежений 99 екземплярами, і абсолютно всі вже розпродані. І це при тому, що ціна Mercedes-Maybach G 650 Landaulet складає значні 630 тис. євро.

Mercedes-Maybach G 650 Landaulet (5)

Розкішний Мерседес під брендом Майбах презентували в лютому цього року, а через місяць його показали публіці на мотор-шоу в Женеві. Побудували модель на базі екстремального Mercedes-Benz G500 4×4². Головна особливість новинки полягає в «відкритому» і подовженому кузові, більш розкішній обробці і додаткових «плюшках».

Mercedes-Maybach G 650 Landaulet (2)

Зокрема, у Mercedes-Maybach G 650 Landaulet відкидний дах в задній частині, збільшена більш ніж на півметра колісна база, роздільні сидіння другого ряду з функцією масажу та ін.

Цікаво, що сам Mercedes-Benz G-Class пробуде на конвеєрі в тому вигляді, до якого ми звикли, до 2019 року. Таким чином, він стане одним із довгожителів автопрому, адже саме тоді модель відзначить свій 40-річний ювілей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.