Концептуальний кросовер Lexus UX піде у серійне виробництво

0
20

Дебютант минулорічного Паризького автосалону — концепт Lexus UX — буде запущений в серійне виробництво. Таким чином компанія розраховує залучити молодь.

Про серійну долю концепту розповів виконавчий віце-президент Lexus International Йошихіро Сава. В ході Женевського автосалону 2017 він поговорив з журналістами Motoring і сказав їм наступне: «Ми працюємо над ним. Будь ласка, чекайте UX, він не так вже й далеко».

lexusux2

Про точні терміни виходу моделі Сава промовчав, проте розповів, що підштовхнуло японського автовиробника до ідеї пустити екстравагантний концепт на конвеєр. Серійний Lexus UX повинен привернути увагу молодіжної аудиторії.

«Лояльні клієнти завжди змінюють автомобіль, але в той же час зростає їх середній вік, — сказав Йошихіро Сава. — Однак з цього року ми намагаємося залучати більше молодих покупців».

lexusux1

Зовнішність Lexus UX була розроблена дизайнерами французької студії японського автовиробника. Його дебют відбувся на автосалоні в Парижі минулої осені. Даним концептом Лексус планував продемонструвати своє бачення того, як можуть виглядати компактні SUV бренду в майбутньому, і незабаром це бачення буде втілено в життя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.