Infiniti показав концептуальний позашляховик QX80 Monograph

0
26

Відвідувачі автосалону в Нью-Йорку 2017 навряд чи зможуть пройти повз стенд Infiniti, не помітивши новинку, яка його прикрашає. Японський автовиробник привіз масивний позашляховик QX80 Monograph.

Наразі дебютант Нью-Йоркського автосалону 2017 має статус концепту. Однак таким він не залишиться. Згодом Monograph ляже в основу серійного Infiniti QX80 нового покоління.

qx80mono2

Японський «левіафан» налічує 5 метрів завдовжки, майже 2 метри заввишки і більше 2 метрів завширшки. Таким чином, за розмірами концепт можно порівняти з нинішнім QX80. А ось відмінності в дизайні куди більш очевидні. У концепту масивніша радіаторна решітка, футуристичні L-образні фари розміщуються вище, а з боків переднього бампера красуються масивні повітрозабірники.

qx80mono3

На жаль, про технічні характеристики представники японського бренду промовчали. Так само, як і не назвали точні терміни виходу серійної версії наступного QX80. Відповідно до неофіційної інформації, нове покоління флагманського позашляховика Infiniti буде представлено в 2018-му році.

qx80mono

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.