Чи знали Ви про його існування? Дводверний кабріолет Porche Cayenne

0
12

Сьогодні Porsche Cayenne відомий майже всім як повноцінний кросовер з «нормальним» дахом і п’ятьма дверима. Але мало хто знає, що був Каєн в кузові кабріолет. Причому з двома дверима. І йдеться не про якийсь тюнінг, а про машину, створеною самим виробником.

Porsche-Cayenne-Cabrio-03

Щоправда йдеться про концепт. Нещодавно цей автомобіль — Porsche Cayenne Cabriolet Concept — виробник показав в ролику, в якому зібрав 5 кращих своїх прототипів.

Porsche Cayenne Cabriolet Concept був випущений в 2002 році. Його побудували на базі звичайного Каєна: інженери зрізали дах, прибрали двоє дверей, встановили за заднім рядом фірмову дугу безпеки, а в салоні розмістили 4 окремі крісла. Під капотом шоу-кара розташувався мотор від топового Porsche Cayenne Turbo — 450-сильна вісімка об’ємом 4,5 л.

Porsche-Cayenne-Cabrio-05

Виробник всерйоз розглядав можливість запуску Porsche Cayenne Cabriolet Concept в серію, але врешті-решт відмовився від цієї ідеї. Зараз незвичайний Порше Каєн можна побачити в музеї марки, який знаходиться в Цуффенхаузені (Штутгарт, Німеччина).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.