Вибираємо автомобіль – новий чи б/в

0
22

Вибираємо автомобіль – новий чи б/в

При купівлі автомобіля завжди виникає маса питань, але найперший з них, ймовірно, звучить так: брати авто нове або уживане? Щоб полегшити відповідь на це непросте питання NewsOne пропонує ознайомитися зі списками переваг кожного з варіантів.

Переваги покупки нового автомобіля

1. Ви — перший!

Ви — перший, хто буде керувати вашим «залізним конем», а це говорить багато про що. Новий автомобіль ніколи не потрапляв аварії, з ним ніхто погано не поводився, його інтер’єр і екстер’єр бездоганні. Загалом, у нового автомобіля «чиста» історія — всі його переміщення до зустрічі з вами полягали в тому, що він зійшов з конвеєра, був занурений на автовоз і доставлений в автомобільний салон.

2. За «індивідуальним замовленням»

При покупці нової машини ви маєте можливість вибирати між різними комплектаціями, колірними рішеннями, замовляти потрібні опції. Іншими словами, вибирати автомобіль «під себе».

3. Гарантія від виробника

З новим автомобілем ви отримуєте приємний бонус — безкоштовну гарантію від виробника — як правило, на три роки або 100 000 км пробігу. Гарантія дозволить вам безкоштовно усувати неполадки, що виникли з вини виробника.

4. Новітня електроніка

Природно, чим новіше автомобіль, тим більш сучасними технологіями він «нафарширований». Мультимедійні системи, системи навігації постійно удосконалюються — і в новому автомобілі у вас все буде «за останнім словом техніки». Вам не доведеться турбуватися про те, щоб щось докуповувати і встановлювати заново.

5. Висока безпека

Чи потрібно говорити, що їздити на сучасному авто куди безпечніше, ніж на старому. Досить сказати, що гарантія на подушки безпеки зазвичай становить 10 років, після чого їх рекомендується міняти. Але чи багато хто це робить? Крім того, і самих подушок в старих автомобілях звичайно куди менше, ніж у нових. Крім подушок безпеки є ще маса систем, які, в разі аварії, допоможуть зберегти здоров’я і життя. Серед відносно недавно з’явилися «просунутих» систем безпеки — антиблокувальна система коліс, протибуксовочна і протизаносна системи, системи адаптивного круїз-контролю, система моніторингу «сліпих» зон, системи активної допомоги при парковці, система контролю тиску шин, система повернення в свою смугу руху та багато інших. Змінюється і сама конструкція автомобілів — сьогодні автомобілі проектуються так, щоб при ударі мінімально страждала пасажирська частина машини, а всю силу удару брали на себе передня і задня частини кузова. Загалом, більш висока безпека — це, звичайно, головний плюс нових авто!

6. Економічність і екологічність Сучасні автомобілі споживають менше палива і виділяють менше шкідливих вихлопів. Не втрачаючи при цьому в потужності! Сьогоднішні економічні дизелі стали куди «чистіше», ніж раніше. Також, набирають популярність новомодні гібриди та електромобілі.

7. Менше рухів тіла Покупка нового автомобіля поєднана з набагато меншими зусиллями і тимчасовими витратами, ніж покупка уживаного авто. Фактично, вам достатньо, отримавши всю необхідну інформацію в інтернеті, приїхати в обраний автосалон і, примірявши на себе нове авто, купити його! У випадку з уживаною машиною доведеться переглядати приватні оголошення, домовлятися про перегляди, шукати сервіс, де проведуть діагностику б/в автомобіля. До того ж, швидше за все, ви будете дивитися не одну машину. Загалом, у випадку з новим авто вам не потрібно буде здійснювати стільки рухів тіла і витрачати безліч дорогоцінного часу.

Переваги покупки уживаного автомобіля

1. Невисока ціна

Ціна — це, звичайно, головне достоїнство уживаного автомобіля. Загалом же випадку покупка б/в автомобіля дає можливість тим, у кого туговато із грішми, купити машину вищого класу, нехай і не нову.

2. Незначне знецінення Автомобілі втрачають свою цінність — з кожним місяцем і кожним пройденим кілометром. Однак найстрімкіше падіння вартості авто трапляється відразу після того, як перший власник забере його з салону. Деякі автомобілі після першого року використання дешевшають аж на 40 %. З уживаним авто справа йде інакше — його вартість не буде так стрімко падати, а значить, при можливому наступному продажі ви втратите менше.

3. Дешеве обслуговування Ремонт б/в автомобілів обходиться дешевше, ніж нових. Ви можете ремонтувати свого «залізного коня» де побажаєте, не побоюючись, що «пропаде гарантія», а також ставити в авто б/в деталі, якщо того вимагає ваш бюджет.

4. Просто подобається стара модель Звичайно, купуючи старий автомобіль, ви не можете замовити певну комплектацію або вибрати ті чи інші опції. Але, може бути, вам давно подобається певна модель, яку сьогодні вже не випускають. Тоді — покупка уживаного авто — єдиний шанс її отримати!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.