У Мінінфраструктури передбачають можливе зниження цін на електромобілі в Україні

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що електромобілі для населення можуть подешевшати на 40%.

Заява була зроблена наприкінці минулого тижня в ході зустрічі робочої групи, яка працює над заходами щодо стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні. Про це повідомляє Ліга.Бізнес з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Зниження вартості електричних авто на 40% стане можливим у разі прийняття законопроекту, робоча версія якого була презентована в рамках згаданої зустрічі. Законопроект передбачає заходи, спрямовані на стимулювання попиту на електротранспорт і підвищення комфорту володіння ним, а також на створення сприятливих умов для залучення інвесторів, розвиток інфраструктури та національного виробництва.

Електромобілі в Україні набувають все більшої популярності. Як раніше відзначив голова Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида в ході івенту E-CAR HUB, зростання їх кількості в країні «не може не вражати». За його словами, наразі вітчизняними дорогами їздить 4000 електромобілів. Крім того, «Україна займає четверте місце в Європі за приростом електрокарів щодо приросту автомобілів з ДВС».

Посилення ролі електромобілів в країні було відзначено і фахівцями порталу InsideEVs. У складеному ними рейтингу держав з найвищими темпами розвитку електротранспорту за підсумками 2016- го року Україна посіла 5 місце. Позаду в списку залишилися США, Південна Корея, Франція і Нідерланди.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.