Tesla Model Y: чого чекати від четвертої моделі Тесла

0
13

Tesla планує розширити свою лінійку новим кросовером. Модель обіцяє бути більш компактною і доступною, ніж Model X і може стати новим бестселером бренду.

Американський виробник електромобілів прагне істотно наростити обсяги виробництва, але для цього йому потрібні нові моделі. Серйозну допомогу в досягненні цієї мети надасть Model 3, виробництво якого розпочнеться влітку цього року. Однак Tesla збирається випустити і ще один потенційний бестселер — кросовер, який стане «молодшим братом» Model X.

Очікується, що новинка отримає ім’я Tesla Model Y, передає Autocar. Модель розділить платформу з Model 3 і, можливо, успадкує від старшого Model X задні двері типу «крило сокола».

В арсеналі Model Y з’явиться більш сучасна електронна начинка, що дозволить поліпшити можливості автопілота. 8 камер для повного огляду на 360 градусів, 12 ультразвукових сенсорів, новий передній радар, який працює навіть в поганих погодних умовах — такі нововведення повинні з’явитися на майбутніх автомобілях Tesla, і Model Y цілком може претендувати на це обладнання.

До цього, ймовірно, додасться новий бортовий комп’ютер, в 40 разів потужніший, ніж на попередніх моделях Tesla. Раніше голова компанії Ілон Маск описував його як «суперкомп’ютер всередині автомобіля».

Дебют новинки відбудеться не раніше наступного року. Її стартова вартість буде дещо більше, ніж у Model 3, ціни на який починаються з позначки в $ 35000. Проте, з огляду на підйом, який переживає світовий сегмент кросоверів, а також загальну увагу до бренду Tesla, Model Y має всі шанси стати новим бестселером марки.

У минулому році американський автовиробник озвучив план розвитку на наступні 10 років. У ньому був присутній новий компактний кросовер, однак на цьому розширення лінійки Tesla не зупиниться. Компанія також збирається випустити пікап, вантажний автомобіль і навіть автобус. А ось моделі, яка була б дешевше за Model 3, очікувати не варто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.