Що на сьогодні відомо про перший електрокар Skoda

0
28

Компанія Шкода, як і ряд інших автовиробників, має намір розвивати електромобільний напрямок. Ще в минулому році стало відомо, що чеська марка має намір в 2020 році випустити свій перший електрокар. А буквально днями з’явилася нова інформація про майбутній автомобіль.

Незалежно один від одного виконавчий директор Skoda Бернхард Майєр і глава департаменту технічного розвитку марки Крістіан Штрубе заявили ЗМІ, що вже в наступному місяці відбудеться дебют прототипу електрокара Skoda. Покажуть його на міжнародному автосалоні в Шанхаї.

За словами Майера, цей концепт продемонструє, як «буде виглядати електрична мобільність компанії Шкода». У той же час Штрубе підкреслив, що автомобіль буде «високотехнологічним і емоційним».

Skoda-VisionC-Concept-9

Паралельно з тим глава чеської марки повідомив, що Skoda не поспішає з виведенням на ринок свого першого електрокара, оскільки вона не прагне бути лідером кожної нової технології. У завдання компанії входить дотримання інтересів споживачів: виробник аналізує, що корисно клієнтам, чого вони хочуть, і що для них є доступним. Топ-менджер вважає, що «правильною» датою для запуску електромобіля стане саме 2020 рік, коли інфраструктура для електрокарів буде краще підготовлена. А до цього чеська марка пройде період гібридизації: в найближчі роки вона випустить plug-in версії Superb і Kodiaq.

Повертаючись до концепту, потрібно відзначити, що він буде родичем двох «фольксвагеновських» електропрототіпов I.D. — хетчбека і фургона, які показали публіці минулого року. Як і шоу-кари VW, електрокар Шкода буде базуватися на платформі MEB, що була створена Volkswagen виключно для еко-моделей.

Про серійну версію електричної Skoda поки що немає ніяких точних даних. Згідно з чутками, це буде кросовер з запасом ходу 480-500 км і швидкою зарядкою (час зарядки 15-30 хв). При цьому не виключено, що це буде абсолютно нова модель: за словами голови британського відділення марки Дункана Мовассагі, компанії буде набагато легше розробити електрокар з нуля, ніж переробляти вже наявний автомобіль.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.