Підтверджено офіційно: в лінійці Audi з’явиться новий кросовер Q4

0
7

В ході щорічної конференції в Інгольштадті компанія Audi розповіла про нові моделі, які вона планує випустити в найближчі роки. У числі майбутніх новинок опинився і кросовер Q4.

Німецький автовиробник не став розкривати подробиць про майбутнє Audi Q4, обмежившись лише обіцянкою, що це буде спортивний компактний кросовер. Ймовірно, що новинка буде виконана в стилі концепту TT Offroad, представленого на автосалоні в Пекіні в 2014-му. Новий член сімейства Q з’явиться в 2019-му році.

Втім, до 2019-го шанувальники Ауді не залишаться без новинок. У поточному році автовиробник представить новий A8. На наступний рік у нього запланований запуск A7 другого покоління. У тому ж 2018-му на світ з’явиться і новий кросовер Audi Q8, концептуальна версія якого дебютувала на початку року в Детройті.

audi-q8-27-01-2017 (3)
Audi Q8 Concept

Крім цього, до 2020-го року лінійка Audi поповниться трьома електричними автомобілями, одним з яких може виявитися новий гіперкар.

Озвучивши плани на майбутнє, німецька компанія не забула подивитися у минуле. Автовиробник повідомив, що минулий рік закінчився для нього зростанням продажів. У всьому світі було реалізовано 1867738 автомобілів Audi, що на 3,6% більше, ніж в 2015-му. Локомотивами продажів виступили моделі Q7 і A4.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.