Оновлена ​​Skoda Octavia отримає мотор нового Volkswagen Golf

0
17

Оновлена Skoda Octavia отримає в цьому році новий бензиновий двигун TSI Evo об’ємом 1,5 літра і потужністю в 150 к.с. Він був вперше представлений на популярному Volkswagen Golf 7.

У чеській компанії Skoda відзначили, що в другій половині цього року, в лінійці двигунів для моделі Octavia з’явиться новий бензиновий агрегат потужністю 150 сил, який встановлюється на новій Volkswagen Golf 7.

Більш детальна інформація про новий двигун для оновленої Skoda Octavia не повідомляється, але відомо, що на Гольфі 7 покоління цей мотор видає потужність в 150 к.с. при моменті в 250 Нм при 1500 об / хв., повідомляє «МоторМанія». Заявлений витрата палива на Volkswagen Golf складає 4,9 літра на 100 кілометрів. Плюс, в стандартній комплектації двигун оснащений функцією відключення циліндрів.

cena-skoda-octavia-2017-13-01-2017 (1)

З іншого боку, в компанії Skoda ставлять великі надії на електрифікацію автомобілів. За словами офіційних представників чеського виробника до 2025 року, 20-25% проданих автомобілів будуть електричними. Саме тому нова компактна модель Skoda Citigo може обзавестися електричною версією. Але ці цифри також показують, що при продажах в 500 тис. електромобілів на рік, близько 2 млн. автомобілів будуть з ДВС.

Перший електромобіль від Skoda повинен з’явиться в 2021 році і буде побудований на новій платформі MEB від Групи Volkswagen.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.