Новий Range Rover Velar: офіційні фото і характеристики

0
78

Компанія Ленд Ровер показала свій новий кросовер — Range Rover Velar. Як заявляють в компанії, нова модель Рендж Ровер є революцію і орієнтована на клієнта нового типу.

Range Rover Velar — це четвертий кросовер в лінійці виробника, який займає місце між RR Evoque і RR Sport. Розрахований Велар на тих, хто одночасно хоче старий добрий Рендж Ровер і щось новеньке. Тому машина отримала впізнаваний зовнішній вигляд в поєднанні з унікальними елементами на зразок захованих дверних ручок, матричних фар (опційно), акцентів мідного забарвлення, подвійного екрану на центральному тунелі і ін.

RR Velar (1)

Конструктивно Range Rover Velar близький до Jaguar F-Pace — від останнього він отримав платформу IQ [AI]. У моторну гамму Range Rover Velar увійшли 2,0-літрові 4-циліндрові агрегати: бензиновий на 250 к.с. (пізніше з’явиться варіант на 300 к.с.) і дизель потужністю 182 к.с. Крім того доступний 3,0-літровий бензиновий V6, що видає 380 к.с. Трансмісія — 8-швидкісний автомат, привід — повний. За доплату можна буде замовити пневматичну підвіску і адаптивні амортизатори.

RR Velar (4)

В інтер’єрі Range Rover Velar широко застосували шкіру, алюмінієві компоненти. Але головною фішкою салону нового Рендж Ровера є 2-ярусне розміщення дисплеїв на центральній консолі: верхній екран для мультимедіа, а нижній відповідає за управління деякими функціями, наприклад, кліматичними. Кермо також має сенсорні клавіші.

RR Velar (6)

Стартова ціна Range Rover Velar — майже 50,9 тис. доларів. Лімітований кросовер Velar First Edition, який випустять півтисячним тиражем, оцінили мінімум в 90,2 тис. доларів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.