Нові моделі Volvo: хетчбек V20 і кросовер XC20

0
42

У найближчому майбутньому Volvo поповнить свою лінійку компактними моделями 40-серії. Однак існує висока ймовірність того, що це будуть не найменші моделі в портфелі шведського виробника.

В інтерв’ю виданню Auto Express бос відділу досліджень і розробок компанії Хенрік Грін розповів, що модульна архітектура CMA, яку розробили для «сороковок», легко може стати базою для менших машин. Він підкреслив, в цьому ключі необхідно «грати» з зовнішніми розмірами автомобілів, а не з колісною базою.

Концепт Volvo Concept 40.1
Концепт Volvo Concept 40.1

За словами топ-менеджера, у Volvo є низка серйозних аргументів, які змушують думати про субкомпактні новинки. По-перше, такі моделі менш «шкідливі», що особливо актуально на тлі норм викидів, що стабільно посилються. По-друге, вони підійдуть жителям міст, де «місця стає все менше». І по-третє, на машини такого класу є клієнтський попит: люди хочуть маленький, але при цьому настільки ж технологічний, безпечний і комфортний автомобіль, як моделі старших ступенів.

Такими новинками можуть стати хетчбек Volvo V20 і кросовер XC20, які розташуються на позицію нижче Volvo V40 і XC40. Серед їхніх конкурентів — Audi A1 і Mini.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.