Нова BMW 5 Series отримала дизель з чотирма турбінами

0
28

Баварці підсилюють сімейство BMW 5-Series M Performance новою дизельною моделлю M550d (буде доступна як в кузові седан, так і універсал). Новинка пропонує дизельний двигун, який видає понад 400 сил і 760 Нм.

Настільки високу віддачу BMW M550d забезпечує 3,0-літровий двигун, посилений чотирма турбінами: дві з них виробляють низький тиск, дві інші — високий. Три з них працюють постійно, а ще одна підключається на 2500 об/хв. У компанії говорять, що їм вдалося створити найпотужніший 6-циліндровий агрегат, який працює на «важкому паливі».

BMW M550d (3)

У тандемі з мотором BMW M550d працює 8-ступінчастий автомат, а також задній або повний привід за доплату. Седан прискорюється до 100 км/год за 4,4 сек, а версія Touring — за 4,6 с. Максимальна швидкість у обох версій однакова — вона обмежена на позначці 250 км/год.

BMW M550d (5)

В якості опії для BMW M550d доступний адаптивний круїз-контроль, функція дистанційного керування для виїзду з гаража, динамічний контроль амортизаторів та ін. Штатно в арсеналі машини є також спортивна підвіска і інтегральне рульове управління.

Купити BMW M550d в кузові седан можна буде з липня. Універсал буде доступний пізніше — в кінці року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.