Google почала залучати до тестів безпілотних автомобілів непрофесіоналів

0
27

Google приступила до публічних випробувань безпілотних автомобілів. Тепер випробувати безпілотні автомобілі можуть і пересічні споживачі.

Google працює над автономними автомобілями ще з 2009-року. За минулі роки її «безпілотники» намотали більше 3 мільйонів кілометрів на тестах. У випробуваннях завжди були задіяні люди, але це були фахівці з самої компанії. Тепер Google, а точніше її підрозділ Waymo, відповідальний за безпілотні авто, відкриває нову сторінку, допускаючи до тестів всіх бажаючих.

Втім, поки що всі бажаючі повинні проживати в Фініксі (Аризона) і прилеглих населених пунктах. Даним регіоном зараз обмежена географія публічних тестів, але з часом вона буде розширюватися.

Щоб отримати доступ до безпілотного автомобіля, необхідно направити в Waymo відповідний запит. Він може надходити лише від особи, яка досягла 18-річного віку. Однак, отримавши схвалення Waymo, випробувач цілком може брати на борт «безпілотника» членів своєї сім’ї, в тому числі і дітей.

Google_Waymo_2

До теперішнього часу компанія вже встигла залучити до випробувань кілька сімейств. Однак Waymo розраховує, що з часом їх кількість буде сягати сотень. Через це вона збільшить тестовий парк зі 100 автономних мінівенів Chrysler Pacifica до 600 одиниць.

При цьому учасники випробувань отримують не одну і не дві поїздки. Вони зможуть замовляти безпілотні авто в будь-який час і подорожувати куди завгодно в межах Фінікса і навколишніх міст. Натомість Waymo попросить їх залишати якомога більше відгуків про досвід використання технології.

Іншими словами, за допомогою публічних тестів підрозділ Google робить великий крок на зустріч комерціалізації технології, прагнучи вивчити потреби її потенційних споживачів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.