Ford представить електричний кросовер в 2020 році

0
8

Форд ставить великі надії на ринок кросоверів. Більш того, американська компанія випустить перший кросовер на електротязі вже до 2020 року. Новий електромобіль буде володіти автономією їзди до 500 кілометрів.

Після того, як американський виробник автомобілів Форд, анонсував, на початку цього року, свій план по електрифікації гами автомобілів, компанія ще раз підтвердила ці наміри прес-релізом, в якому повідомляється, що ринок кросоверів відіграє важливу роль у розвитку компанії.

Більш того, як повідомляє видання Motormania.com.ua, Ford офіційно підтверджує появу електричного кросовера з автономією їзди в 480 кілометрів.

b3bd35New_Ford_Edge_Sport_01(1)

На думку американського виробника, нинішнє покоління молодих людей — так звані «Millenials», люди віком між 17 і 34 роки — бажають купити екологічні кросовери.

За статистичними даними 2016 року року, продажі кросоверів на європейському ринку зросли на 21%, що склали майже чверть продажів нових автомобілів. У той же час, продажі кросоверів Форд (EcoSport, Kuga та краю) виросли на 31%.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.