Електрокар BMW i5: запас ходу — 400 кілометрів

0
50

Чутки про те, що баварці поповнять свій модельний ряд новим електрокаром BMW i5, ходять давно. Німецьке видання AutoBild дізналося про деякі уточнення щодо новинки.

Мабуть, головна новина полягає в тому, що запас ходу на одному заряді у BMW i5 складе 400 км, в той час як раніше називалися цифри в 320 км. Крім цього, журнал дізнався дату дебюту нового електромобіля БМВ — 2020 рік. Втім, про цей рік говорив і керівник проектів BMW i Хенрік Вендерс.

bmw-i8-i3

Незвичайною є інформація про те, що у BMW i5 буде воднева версія. В цілому це буде такий самий електромобіль, але замість акумулятора в ньому будуть використовуватися паливні елемени, які створюють електрику для двигуна. Таке рішення вигідне тим, що автомобіль можна відразу заправити воднем, в той час як повного заряду батарей необхідно чекати порівняно довго. Але на сьогоднішній день водневі технології коштують досить дорого, а інфраструктура для машин на паливних елементах недостатньо розвинена.

За попередніми даними, BMW i5 буде націлений на пряму конкуренцію з Tesla Model 3 — «бюджетним» електроседаном, який виїде на дороги вже цього року. Що до дизайну машини, то, як очікується, вона буде виконана в стилістиці електричного хетча BMW i3 і гібридного купе i8.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.