Audi готує новий електричний гіперкар

0
5

Audi розглядає можливість випуску нового гіперкара, здатного скласти конкуренцію презентованому в Женеві Aston Martin Valkyrie, але працюючого на електротязі.

Про перспективи створення нового електричного гіперкара Ауді дізналися журналісти британського Autocar від голови німецької компанії Руперта Штадлера. Вважається, що проект знаходиться на ранній стадії, і новинка з’явиться не раніше, ніж до кінця поточного 10-річчя.

«Я з нетерпінням чекаю нових можливостей з точки зору нових технологій, — сказав Штадлер. — У цій площині є кілька цікавих ідей, особливо, якщо подивитися на наш інтерес до Формули-E і електромобільності ».

На даний момент не ясно, чи буде новий гіперкар 100-відсотковим електромобілем або електродвигун буде працювати разом з традиційним ДВЗ. Однак більш імовірно, що Audi обере другий варіант.

В якості основних суперників новинки розглядаються Mercedes Project One, а також Aston Martin Valkyrie, який був представлений на автосалоні в Женеві. Автомобіль був розроблений спільними зусиллями британського автовиробника і Red Bull Advanced Technologies.

aston_martin_red_bull_am_rb_001

Раніше він був відомий під кодовою назвою AM-RB 001, але Aston Martin і Red Bull підібрали для нього більш поетичну назву «Валькірія». Це буде дуже ексклюзивна модель, тираж якої не перевищить 175 автомобілів, 25 з яких будуть призначені виключно для треку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.