Acura TLX 2018: офіційні фото і характеристики

0
39

Компанія Акура привезла на Нью-Йоркський автосалон оновлений седан Acura TLX. Модель 2018 року одержала більш сучасний вигляд, розширений функціонал і нову модифікацію.

Зовні Acura TLX 2018 сильно відрізняється від актуальної моделі. Машина отримала нову корпоративну стилістику бренду, головною «фішкою» якої є масивна радіаторна решітка з великим логотипом.

acura tlx 2018 (2)

У салоні Acura TLX 2018 знаходиться вдосконалена інформаційно-розважальна мультимедійна система. Як відзначають в компанії, тепер вона працює на 30% швидше.

acura tlx 2018 (6)

Вже базова Acura TLX може похвалитися системою попередження фронтальних зіткнень, адаптивним круїз-контролем і асистентом дотримання рядності.

Нарешті, ще одна особливість Acura TLX 2018 — нова спортивна версія A-Spec. Від звичайного варіанту вона відрізняється більш «злою» зовнішністю за рахунок видозміненого переднього бампера, заднього дифузора, накладок на пороги, круглих LED-противотуманок, великих патрубків вихлопу, заднього спойлера і інших коліс.

acura tlx 2018 (1)

Що стосується технічної частини, то Acura TLX A-Spec має спортивну підвіску, переналаштоване рульове керування, і 3,5-літровий мотор V6 на 290 сил (альтернатива для стандартного варіанту — 208-сильна четвірка 2,4) з переднім або повним приводом на вибір.

Купити Acura TLX 2018 можна буде починаючи з червня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.