350 седанів Alfa Romeo Giulia розкупили за півхвилини

0
9

Китай в черговий раз демонструє, наскільки у нього розвинений автомобільний ринок. Компанії Альфа Ромео вдалося реалізувати в цій країні 350 седанів Alfa Romeo Giulia всього за 33 секунди!

Всі автомобілі були продані в рамках промо-акції Tmall Super Brand Day через сайт Tmall, який належить сервісу-гігантові Alibaba. Велика частка проданих авто — це Alfa Romeo Giulia Milano з 2,0-літровим турбомотором, яка на місцевому ринку коштує 62,9 тис. доларів. Таку машину купили 290 китайців. Решта 90 моделей — заряджені 510-сильні Giulia Quadrifoglio Verde. За цю версію в Піднебесній просять солідні 149 тис. у.о.

Alfa Romeo Giulia (2)

До слова, Tmall — це не стихійний або тимчасовий майданчик. Все більше виробників створюють на цьому сайті свої магазини. Так, ще в березні 2016-го на даному порталі почала продавати свої авто Мазераті. Тоді вона за 18 секунд знайшла 100 власників для кросовера Maserati Levante. В цілому минулого року Tmall користувалися 30 автомобільних брендів, в числі яких Mercedes-Benz, Audi і Volvo. При цьому 11 листопада, коли було оголошено масовий розпродаж, через дітище Alibaba було продано сумарно 100 тис. машин.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.